Jak začít s partnerským programem

 Úvod / Základní informace / Jak začít

Nastartovat spolupráci s partnerským programem Affinito je velmi snadné. Nemusíte se bát – registrace je opravdu jednoduchá a implementaci partnerského programu do webových stránek zvládne uživatel s průměrnými znalostmi práce s html kódem. Pakliže si ale implementací nebudete jisti, požádejte nás o pomoc! Rádi vám vyjdeme vstříc.

Zaregistrujte se

Chcete-li začít co nejrychleji vydělávat, musíte se nejprve zaregistrovat. Registrace do partnerského programu Affinito a jeho následný provoz je zcela zdarma. Nepožadujeme žádné paušální nebo skryté poplatky – s Affinitem tedy nemáte žádné náklady a nemáte tedy ani co ztratit. V registračním formuláři vyplníte své osobní údaje a v případě, že chcete provozovat partnerský program jako součást své živnosti, vyplníte i firemní údaje. Registrace probíhá automaticky, nemusíte tedy čekat dlouhé hodiny na schválení a zaslání přístupových údajů - ty vám totiž přijdou obratem e-mailem.

Vyberte si vhodné téma

U všech kampaní je vždy vymezena cílová skupina zákazníků a jasná pravidla, jak správně danou kampaň spravovat včetně dovolených technik propagace. Dle cílové skupiny si vyberete pro vás nejvhodnější kampaň. Nezapomínejte, že úspěšnost a vaše výdělky závisí na správném výběru – ne vždy platí, že čím vyšší provize je nabízena, tím více vyděláte. Je to většinou přesně naopak a zaručeně platí, že na tematicky shodném webu se správně zvolenou kampaní získáte vždy více na provizích, byť ty mohou být procentuálně menší. Držte se pravidel a čtěte velmi pozorně informace u jednotlivých kampaní.

Nasaďte bannery a textové odkazy

Jakmile si zvolíte vhodnou kampaň nasaďte na svůj web bannery a textové odkazy. Nezapomínejte, že více na provizích získáte pouze v případě, bude-li váš web obsahovat dostatečné množství relevantních a dobře viditelných odkazů. Vždy je vhodné implementovat více typů provizních prvků. Bannery můžete vybírat nejen ze široké nabídky motivů a velikostí, ale můžete si také nastavit reklamní odkazy na různé obrázky nebo jednotlivé ovládací prvky vašich webových stránek. Zvolíte-li si pak vhodný způsob propagace, přinese vám to zcela jistě i zajímavé výsledky.

Začněte propagovat

Jen na vás záleží, jak moc úspěšní chcete být. Jen vy rozhodnete o tom, zda chcete na web uložit reklamní banner s partnerským odkazem a dál se něj nestarat, nebo zda kampaň začnete aktivně propagovat. Obecně platí, že pasivita výsledky nepřináší, avšak neznamená to, že pasivním postojem k propagaci něco pokazíte - pouze vyděláte méně, než aktivní partner. Více se o této problematice dočtete na stránce Jak zvýšit zisk.

Pakliže jste se již rozhodli pro spolupráci a partnerským programem Affinito a jste zaregistrováni, gratulujeme. Od úspěchu vás dělí už jen velmi málo. Buďte trpěliví, džte se našich ověřených postupů a začněte vydělávat!