Samolepky dítě v autě od SamolepkyDiteVAute.cz - affiliate kampaň

 Úvod / Kampaně / samolepky dítě v autě od SamolepkyDiteVAute.cz - affiliate kampaň
Kampaň SamolepkyDiteVAute

Vlastníte webové stránky či osobní blog? Řídíte diskuzní fórum nebo máte hodně přátel na Facebooku? Spravujete skupiny fanoušků na sociálních sítích? Staňte se partnerem významného prodejce nálepek na auto se zaměřením na samolepky dítě v autě včetně speciálních 3D plastických samolepek s možností vložení jména dítěte.

Jako dlouholetý výrobce samolepek na auto se zaměřením na nálepky dítě v autě sed jménem nabízíme bohatou nabídku rozmanitých samolepek na auto z kvalitní PVC fólie za velmi zajímavé ceny. Mezi nejzajímavější samolepky dítě v autě patří kategorie holky, kluci, sourozenci a dvojčata. K oblíbeným nálepkám na auto s tématikou dětí zároveň patří i samolepky profesí, sportovců, znamení zvěrokruhu a další dětské symboly. Kromě klasických nálepek z PVC fólie najdete v obchodě i tištěné barevné samolepky a atraktivní pryskyřicové 3D samolepky. Ke každé samolepce dítě v autě můžete navíc jednoduše připojit i jméno dítěte nebo jakýkoliv jiný text o délce 30 znaků. Více informací najdete v e-shopu SamolepkyDiteVAute.cz

Prodávejte s námi samolepky dítě v autě od SamolepkyDiteVAute.cz a získejte 15% provizi z ceny každé objednávky v partnerském (affiliate) programu Affinito. Životnost cookie 30 dní s možností výplaty provize již od 300 Kč.

Kampaň samolepky dítě v autě

V rámci affiliate kampaně se samolepkami na auto od SamolepkyDiteVAute.cz můžete využít k propagaci např. vlastní webové stránky, osobní blogy, tématická diskuzní fóra, ale i další online platformy jako sociální sítě apod. K propagaci affiliate kampaně máte k dispozici nejen celou řadu povedených grafických bannerů v řadě oblíbených rozměrů, ale i klasické textové odkazy. V uživatelském rozhraní affiliate kampaně získáte HTML kód, který jednoduše vložíte do Vašich stránek. Po dosažení minimální provize (300 Kč) můžete snadno požádat o vyplacení výplaty na Váš bankovní účet. SEM / PPC je povoleno s výjimkou klíčových slov cílených na název e-shopu.

Proč si vybrat za partnera e-shop SamolepkyDiteVAute.cz?

 • internetový obchod s dlouholetou zkušeností s výrobou a prodejem samolepek na auto
 • bohatá a stále se rozrůstající nabídka rozmanitých samolepek s tématem dítě v autě
 • široký výběr barev a odstínů s možností doplnit ke každé samolepce i jméno dítěte
 • kromě individuálního rozměru nabízíme zrcadlové varianty pro lepení zevnitř automobilu
 • při výrobě vždy používáme kvalitní materiály s dlouhou životností vhodné do exteriéru
 • rychlá výroba i expedice samolepek na auto včetně možnosti poštovného od 29 Kč
 • minimální objem nedoručených zásilek nebo vráceného zboží do 14 dnů po obdržení objednávky
 • výborný konverzní poměr (velká míra návštěvníků nakoupí naše produkty i opakovaně)
 • získáte 15 % z ceny zboží bez dopravy a DPH za přivedeného zákazníka, který v e-shopu nakoupí
 • dlouhá životnost cookie v podobě 30 dní pro získání provize za Vámi přivedeného návštěvníka
 • rychlé vyplácení provizí, při vyúčtování si můžete nechat vyplatit částku již od 300 Kč

Ještě nejste naším partnerem?! Připojte se do partnerské sítě Affinito. Přidejte snadno připravené grafické bannery nebo textové odkazy na Vaše webové stránky či Facebookové profily a přiveďte k nám návštěvníky. Pokud u nás následně nakoupí samolepky dítě v autě, pak jednoduše získáte 15% provizi z ceny každé objednávky. Začněte už dnes vydělávat s affiliate kampaní od SamolepkyDiteVAute.cz.