Samolepky pes v autě od SamolepkyPsu.cz - affiliate kampaň

 Úvod / Kampaně / Samolepky pes v autě od SamolepkyPsu.cz - affiliate kampaň
Kampaň SamolepkyPsu

Vlastníte webové stránky či osobní blog? Řídíte diskuzní fórum nebo máte hodně přátel na Facebooku? Spravujete skupiny fanoušků na sociálních sítích? Staňte se partnerem významného prodejce samolepek na auto se zaměřením na samolepky psů, které jsou rozdělené na siluety, psí hlavy, tlapky, symboly a další obrázky s tématikou psů.

Využijte e-shop s výrobou oblíbených samolepek z PVC fólie s tématem pes v autě za atraktivní ceny. Počítat můžete s kvalitní samolepící fólií s dlouholetou životností pro použití v interiéru i exteriéru. V nabídce internetového obchodu najdete oblíbená psí plemena (vlčák, rotvajler, bulteriér, labrador, ohař, pitbulteriér, jezevčík, čivava, krysařík, knírač, retrívr, buldoček, ridgeback, husky a mnohé další rasy) v podobě siluet, psích hlaviček a obrázků. K dispozici máte zároveň povedené nálepky tlapek, stop, otisků a dalších psích symbolů. Nálepky psů jsou vyráběny v řadě barev a velikostí. Ke každé samolepce pes v autě můžete navíc jednoduše přidat jméno psa nebo jakýkoliv jiný text o délce 30 znaků. Více informací najdete v obchodě SamolepkyPsu.cz

Prodávejte s námi samolepky pes v autě od SamolepkyPsu.cz a získejte 15% provizi z ceny každé objednávky v partnerském (affiliate) programu Affinito. Životnost cookie 30 dní s možností výplaty provize již od 300 Kč.

Kampaň samolepky pes v autě

V rámci affiliate kampaně se samolepkami pes v autě od SamolepkyPsu.cz můžete využít k propagaci vlastní webové stránky, osobní blogy, tématická diskuzní fóra, ale i další online platformy jako sociální sítě apod. K propagaci affiliate kampaně máte k dispozici nejen celou řadu povedených grafických bannerů v řadě oblíbených rozměrů, ale zároveň i klasické textové odkazy. V uživatelském rozhraní affiliate kampaně získáte HTML kód, který jednoduše vložíte do Vašich stránek. Po dosažení minimální provize (300 Kč) můžete snadno požádat o vyplacení výplaty na Váš bankovní účet. SEM / PPC je povoleno s výjimkou klíčových slov cílených na název e-shopu.

Proč si vybrat za partnera e-shop SamolepkyPsu.cz?

 • přímý výrobce samolepek s dlouhou zkušeností s výrobou a prodejem samolepek na auto
 • rozsáhlá a stále se rozrůstající nabídka zajímavých a rozmanitých dekorů s tématem psů
 • široký výběr barev s možností výběru vlastního rozměru včetně zadání originálního textu
 • kromě individuálního rozměru nabízíme zrcadlové varianty pro lepení zevnitř automobilu
 • při výrobě vždy používáme kvalitní materiály s dlouhou životností vhodné do exteriéru
 • rychlá výroba a expedice samolepek na auto včetně možnosti levného poštovného od 29 Kč
 • minimální objem nedoručených zásilek nebo vráceného zboží do 14 dnů po obdržení objednávky
 • výborný konverzní poměr (velká míra návštěvníků nakoupí naše produkty i opakovaně)
 • získáte 15 % z ceny zboží bez dopravy a DPH za přivedeného zákazníka, který v e-shopu nakoupí
 • dlouhá životnost cookie v podobě 30 dní pro získání provize za Vámi přivedeného návštěvníka
 • rychlé vyplácení provizí, při vyúčtování si můžete nechat vyplatit částku již od 300 Kč

Ještě nejste naším partnerem?! Připojte se do partnerské sítě Affinito. Přidejte snadno připravené grafické bannery nebo textové odkazy na Vaše webové stránky či Facebookové profily a přiveďte k nám návštěvníky. Pokud u nás následně nakoupí samolepky pes v autě, pak jednoduše získáte 15% provizi z ceny každé objednávky. Začněte už dnes vydělávat s affiliate kampaní od SamolepkyPsu.cz.