Nejčastější dotazy

 Úvod / Nejčastější dotazy

Projděte si nejčastější otázky a odpovědi k partnerském programu Affinito, se kterými se u našich partnerů pravidelně setkáváme. Zíksejte také pár užitečných informací a ušetřete si Váš drahocenný čas.

1. Co potřebuji k tomu abych se stal partnerem?

Nic! Kromě vaší touhy stát se partnerem.


Naším partnerem se může stát kdokoliv, kterýkoliv majitel webových stránek či skupin fanoušků na sociálních médiích bez rozdílu věku. Nepotřebujete ani vlastnit webové stránky, ačkoli mít stránky se zajímavou návštěvností je poloviční výhra. Naše produkty můžete propagovat v internetových fórech, na sociálních sítích nebo jednoduše emailem všem Vašim kamarádům a známým s Vašim partnerským odkazem na náš produkt.


Vše co potřebujete zvládnout je naučit se poslat návštěvníka na naše stránky pomocí speciálního partnerského odkazu. V případě dokončení nákupu (odebrání a zaplacení zboží) tak získáte provizi z prodeje ve výši až 15 % z hodnoty zboží.

2. Kdo se může stát partnerem?

Partnerem se může stát právnická osoba nebo živnostník s oprávněním k výdělečné činnosti se schopností vystavovat faktury se sídlem v České republice.


Fyzickým osobám starších 15 let bez jakéhokoliv oprávnění k výdělečné činnosti s bydlištěm v ČR bude v případě spolupráce vystavena poukázka na zboží v hodnotě nastřádané provize, která je určena k nákupu v některém z partnerských eshopů zapojených do affiliate systému Affinito.

3. Jak si založím partnerský účet?

Založení účtu je rychlé, jednoduché a zcela ZDARMA!


Vše potřebné k registraci naleznete v registračním formuláři, po jehož vyplnění se stáváte automaticky partnerem. E-mailem obdržíte přihlášovací údaje k partnerskému účtu a informace jak a kde se přihlásit.


V ovládacím panelu provizního programu, který uvidí každý partner po přihlášení, jsou detailní statistiky přístupů a odkázaných prodejů, novinky, a především výběr z dostupných reklamních prvků (grafických bannerů či textových odkazů), po jejichž umístění na Vaši webovou stránku začnete posílat své návštěvníky do našich kampaní.

4. Jak a kdy obdržím provizi z prodeje?

Získaná provize z prodeje zboží se vyplácí na základě vystavené faktury nejpozději do 7. kalendářního dne v měsíci se splatností k 25. dni v daném měsíci. Platba probíhá bankovním převodem, minimální částka pro vyplacení provize je 300 Kč.


Uživatelé, kteří nemohou vystavovat faktury obdrží poukázku na zboží v hodnotě nastřádané provize, kterou uplatní při nákupu v některém z partnerských eshopů zapojených do affiliate programu Affinito.

5. Jak mohu vědět, že dostanu zaplaceno za moje přivedené zákazníky?

Partnerský program Affinito je poháněný systémem Post Affiliate Pro, vůdčím softwarem v partnerských sledovacích systémech. Post Affiliate Pro využívá pro sledování přivedených návštěvníků kombinaci cookies a IP adres pro lepší spolehlivost. Jakmile návštěvník následuje Váš partnerský odkaz na naše stránky, partnerský program tohoto návštěvníka zaznamená a uloží cookie na jeho počítač. Je to velmi bezpečný a spolehlivý způsob, jak zajistit správné připsání provize partnerovi.


Proces je zcela automatický. Všichni Vámi odkázaní návštěvníci budou řádně sledováni. Post Affiliate Pro je používán celosvětově tisíci internetových obchodníků a jejich partnerů.

6. Co je to partnerský odkaz?

Partnerský odkaz je speciálně upravená URL adresa, která bude posílat návštěvníky vašich webových stránek do našich kampaní. Díky parametrům v URL adrese je zajištěno, že provize bude připsána tomu správnému partnerovi. Každý reklamní prvek má svou unikátní partnerskou URL, kterou nedoporučujeme měnit.

7. Mohu vás propagovat pomocí placených klíčových slov vyhledávačů?

Ano, PPC reklamy našich produktů a služeb jsou povoleny. Hledáme partnery, kteří nás budou aktivně propagovat jakýmkoliv způsobem a propagaci se budou věnovat. To, že partner vstoupí do nákupního procesu mezi naše e-shopy a zákazníka nám v podstatě nevadí.

8. Máte školící program pro partnery?

Ano, základy provizního marketingu a nejužitečnější tipy jsou popsány ve vašich ovládacích panelech. Můžete najít nové tipy a techniky také v našem partnerském newsletteru.

9. Co musím udělat teď?

Pár jednoduchých kroků:


1. Přejděte na registrační formulář

2. Vyplňte jej

3. Obdržíte emailem heslo a další informace

4. Přihlaste se do ovládacích panelů a vyberte si z množství bannerů, textových odkazů a dalších materiálů

5. Vložte některý z reklamních prvků do svých stránek, resp. na každou stránku zvlášť pro zvýšení prodejů

6. Získejte až 15% provizi z každého prodeje!

10. Nenašli jste téma nebo odpověď, kterou jste hledali?

Kontaktujte nás zde. Bude nám potěšení Vám pomoci!