Startujeme NOVÉ Affinito

 Úvod / Novinky / Startujeme NOVÉ Affinito

Trvalo to dlouho! Téměř celou věčnost, ale dříve to opravdu nešlo. Vlivem mnoha změn ve firmě jsme byli nuceni partnerský program Affinito držet mnoho měsíců jen v uzavřené skupině partnerů. Všemu je ale konec a právě dnes spoštíme NOVÉ Affinito!

V roce 2014 jsme stávající provizní program ukončili. Po celých dlouhých pět let jsme byli pro nově registrované partnery zcela uzavřeni a nechali jsme běžet pouze provizní program pro VIP členy. Až nyní, na jaře roku 2019, jsme se rozhodli, že se vrátíme k původnímu modelu a rozjedeme Affinito nanovo.

Věříme, že se tak dlouhé čekání vyplatilo. Máme dostatek zkušeností na to, abychom mohli vést nové partnery a dělat jim dobré rádce v oblasti provizního prodeje, máme dokonale otestováno, co a jak funguje a čeho se naopak vyvarovat a především rozbíháme projekt Affinito na nejmodernější affil aplikaci, která našim partnerům přináší nejen dokonalý komfort při jejím ovládání, ale také maximální přehled o jejich vykonané práci. Dnešním dnem měníme zažité zvyklosti z našich partnerských programů, zvyšujeme provize, rozšiřujeme kampaně a měníme styl výplat.

Předtím, než dojde k definitivnímu rozjezdu projektu Affinito, musíme doplnit ještě několik zásadních věcí do webových stránek. Právě teď intenzivně pracujeme na nových vizuálech bannerové reklamy a chystáme nové kampaně. Zde je pár cílů, kterých chceme v následujících dnech dosáhnout:

  • dokončujeme textovou část webových stránek
  • intenzivně doplňujeme potřebné informace ke kampaním
  • připravujeme nové bannery pro naše partnery
  • do 18. března bychom měli mít plně funkční registrace nových partnerů

Již nyní se můžete zaregistrova nebo se připojit k naší skupině fanoušků na Facebooku, kde budeme pravidelně uveřejňovat novinky z našeho partnerského programu a kde s námi také můžete komunikovat. Těšíme se na spolupráci!