Startujeme Affinito - právě dnes...

 Úvod / Zprávy a události / Startujeme...

Trvalo to dlouho! Téměř dva roky od první myšlenky na spojení několika partnerských programů pod jeden projekt a téměř šest let od spuštění prvního affiliate programu. Právě dnes spouštíme nové Affinito!

Věříme, že se tak dlouhé čekání vyplatilo. Máme dostatek zkušeností na to, abychom mohli vést nové partnery a dělat jim dobré rádce v oblasti provizního prodeje, máme dokonale otestováno, co a jak funguje a čeho se naopak vyvarovat a především rozbíháme nový projekt Affinito na poslední verzi nejmodernější affil aplikace, která našim partnerům přináší nejen dokonalý komfort při jejím ovládání, ale také maximální přehled v jejich vykonané práci. Dnešním dnem měníme zažité zvyklosti z našich partnerských programů, zvyšujeme provize, rozšiřujeme kampaně a měníme styl výplat. Zkrátka, je na co se těšit.

Předtím, než dojde k definitivnímu spuštění projektu Affinito, musíme doplnit ještě několik potřebných informací do webových stránek. Pouze pro představu – nyní intenzivně pracujeme na přípravě aplikace pro affiliate partnery, neboť chceme ve velmi krátkém časovém horizontu spustit registrace. Zde je pár cílů, kterých chceme v následujících dnech dosáhnout:

  • dokončujeme textovou část webových stránek, plánované doplnění do 12. června
  • intenzivně doplňujeme potřebné informace ke kampaním, plánované doplnění do 13. června
  • připravujeme bannery a newsletter pro stávající partnery, plánované doplnění do 14. června
  • do 15. června bychom měli mít plně funkční registrace affiliate partnerů
  • o půlnoci z 16. na 17. června spouštíme Affinito naostro

Již nyní se můžete připojit k naší skupině na Facebooku, kde budeme pravidelně uveřejňovat novinky z našeho partnerského programu a kde s námi také můžete komunikovat. Těšíme se na spolupráci!