Fotomagnetky na lednici od Fotomagnety24.cz - affiliate kampaň

 Úvod / Kampaně / Fotomagnetky na lednici od Fotomagnety24.cz - affiliate kampaň
Kampaň Fotomagnety24

Vlastníte webové stránky či osobní blog? Řídíte diskuzní fórum nebo máte hodně přátel na Facebooku? Spravujete skupiny fanoušků na sociálních sítích? Staňte se partnerem významného prodejce kvalitních fotomagnetek na lednici vyráběných z vlastních fotografií, které slouží jako originální upomínkový fotodárek.

Zabýváme se výrobou a prodejem oblíbených fotodárků v podobě fotomagnetů na lednici, které připravujeme z fotek zákazníků. Jedná se tak o jedinečné a originální fotodárky, které na viditelném místě dokáží připomínat chvíle strávené s rodinou, nejbližšími přáteli nebo domácími mazlíčky. Vaše fotografie vytiskneme v nejvyšší kvalitě na špičkový fotopapír s polomatným povrchem, ty následně naneseme na ohebnou magnetickou fólii s tloušťkou 0,4 mm. Fotomagnetky můžete jednoduše umístit na lednici a další kovové povrchy v interiéru bez obav z poškrábání. Snadno přenositelné fotomagnetky s maximální péčí vyrobíme z vašich nejlepších fotografií, které můžete jednoduše nahrát z osobního počítače, notebooku, mobilního telefonu, tabletu nebo přímo z účtu sociální sítě (Facebook, Instagram...). K dispozici máte čtvercové i obdélníkové tvary v celé řadě velikostí. Více informací najdete v obchodě Fotomagnety24.cz

Prodávejte s námi fotomagnetky na lednici od Fotomagnety24.cz a získejte 10% provizi z ceny každé objednávky v partnerském (affiliate) programu Affinito. Životnost cookie 30 dní s možností výplaty provize již od 300 Kč.

Kampaň fotomagnetky na lednici

V rámci affiliate kampaně s fotomagnetkami na lednici z vlastních fotografií od Fotomagnety24.cz můžete využít k propagaci vlastní webové stránky, osobní blogy, tématická diskuzní fóra, ale i další online platformy jako sociální sítě apod. K propagaci affiliate kampaně máte k dispozici nejen celou řadu povedených grafických bannerů v řadě oblíbených rozměrů, ale i klasické textové odkazy. V uživatelském rozhraní affiliate kampaně získáte HTML kód, který jednoduše vložíte do Vašich stránek. Po dosažení minimální provize (300 Kč) můžete snadno požádat o vyplacení výplaty na Váš bankovní účet. SEM / PPC je povoleno s výjimkou klíčových slov cílených na název e-shopu.

Proč si vybrat za partnera e-shop Fotomagnety24.cz?

 • kvalitní výrobce s dlouholetou zkušeností s výrobou a prodejem fotomagnetek na lednici
 • originální fotodárky nabízené ve čtvercovém i obdélníkovém formátu podle volby uživatele
 • jedinečné magnetky z vlastních fotek v řadě oblíbených formátů o šíři 5 cm, 7 cm a 10 cm
 • fotomagnetky z vlastních fotek snadno uchytíte nejen na lednici, ale i dalších kovových površích
 • při výrobě používáme špičkové materiály s dlouhou životností vhodné pro použití do interiéru
 • rychlá výroba i expedice oblíbených fotomagnetek na lednici s možnosti poštovného od 29 Kč
 • minimální objem nedoručených zásilek nebo vráceného zboží do 14 dnů po obdržení objednávky
 • výborný konverzní poměr (velká míra návštěvníků nakoupí naše produkty i opakovaně)
 • získáte 10 % z ceny zboží bez dopravy a DPH za přivedeného zákazníka, který v e-shopu nakoupí
 • dlouhá životnost cookie v podobě 30 dní pro získání provize za Vámi přivedeného návštěvníka
 • rychlé vyplácení provizí, při vyúčtování si můžete nechat vyplatit částku již od 300 Kč

Ještě nejste naším partnerem?! Připojte se do partnerské sítě Affinito. Přidejte snadno připravené grafické bannery nebo textové odkazy na Vaše webové stránky či Facebookové profily a přiveďte k nám návštěvníky. Pokud u nás následně nakoupí fotomagnety na lednici, pak jednoduše získáte 10% provizi z ceny každé objednávky. Začněte už dnes vydělávat s affiliate kampaní od Fotomagnety24.cz.