Magnetky z fotek od MagnetkyZFotek.cz - affiliate kampaň

 Úvod / Kampaně / Magnetky z vlastních fotek od MagnetkyZFotek.cz - affiliate kampaň
Kampaň MagnetkyZFotek.cz

Vlastníte webové stránky či osobní blog? Řídíte diskuzní fórum nebo máte hodně přátel na Facebooku? Spravujete skupiny fanoušků na sociálních sítích? Staňte se partnerem významného prodejce oblíbených magnetek z vlastních fotek, které se jednoduše umístí na lednici a jiné kovové povrchy.

Jako přímý výrobce magnetek z fotek na lednici tiskneme kvalitní fotografie v nejvyšší kvalitě na polomatný fotopapír, který následně aplikujeme na ohebnou magnetickou fólii o tloušťce cca 0,4 mm. Fotografie lze nahrát z počítače, mobilních telefonů a digitálních fotoaparátů. Využít můžete i oblíbené sociální sítě a zaslat fotky z Facebookových či Instagramových účtů. Nahrané fotografie nemusíte předem nijak upravovat, samotná úprava fotografií probíhá v průběhu objednávkového procesu přímo na webu e-shopu. Magnetky z fotek lze umístit na lednici, chladničku, digestoř, kovovou zárubeň dveří a další kovové předměty. Všechny fotomagnetky jsou snadno přemístitelné a nepoškozují použitý podklad. Magnetky z fotek vyrábíme o velikostech 5×5 cm, 7×7 cm a 10×10 cm. Více informací najdete v obchodě MagnetkyZFotek.cz.

Prodávejte s námi kvalitní magnetky z fotek od MagnetkyZFotek.cz a získejte 10% provizi z ceny každé objednávky v partnerském (affiliate) programu Affinito. Životnost cookie 30 dní s možností výplaty provize již od 300 Kč.

Kampaň magnetky z fotek

V rámci affiliate kampaně s magnetkami z fotek na lednici od MagnetkyZFotek.cz můžete využít k propagaci vlastní webové stránky, osobní blogy, tématická diskuzní fóra, ale i další online platformy jako sociální sítě apod. K propagaci affiliate kampaně máte k dispozici nejen celou řadu povedených grafických bannerů v řadě oblíbených rozměrů, ale i klasické textové odkazy. V uživatelském rozhraní affiliate kampaně získáte HTML kód, který jednoduše vložíte do Vašich stránek. Po dosažení minimální provize (300 Kč) můžete snadno požádat o vyplacení výplaty na Váš bankovní účet. SEM / PPC je povoleno s výjimkou klíčových slov cílených na název e-shopu.

Proč si vybrat za partnera e-shop MagnetkyZFotek.cz?

 • oblíbený e-shop s dlouholetou zkušeností zkušeností s výrobou a prodejem magnetek z fotek
 • originální magnetky z fotek na lednici dostupné v čtvercových a obdélníkových formátech
 • mezi běžné dostupné velikosti fotomagnetek na lednici patří rozměry 5×5 cm, 7×7 cm a 10×10 cm
 • snadné umístění magnetek z fotek na lednici, digestoř, dřevěnou zárubeň a další kovové povrchy
 • při výrobě vždy používáme kvalitní materiály s dlouhou životností vhodné do interiéru
 • velmi rychlá výroba a expedice fotomagnetek na lednici s možností dopravy od 29 Kč
 • minimální objem nedoručených zásilek nebo vráceného zboží do 14 dnů po obdržení objednávky
 • výborný konverzní poměr (velká míra návštěvníků nakoupí naše produkty i opakovaně)
 • získáte 10 % z ceny zboží bez dopravy a DPH za přivedeného zákazníka, který v e-shopu nakoupí
 • dlouhá životnost cookie v podobě 30 dní pro získání provize za Vámi přivedeného návštěvníka
 • rychlé vyplácení provizí, při vyúčtování si můžete nechat vyplatit částku již od 300 Kč

Ještě nejste naším partnerem?! Připojte se do partnerské sítě Affinito. Přidejte snadno připravené grafické bannery nebo textové odkazy na Vaše webové stránky či Facebookové profily a přiveďte k nám návštěvníky. Pokud u nás následně nakoupí magnetky z fotek, pak jednoduše získáte 10% provizi z ceny každé objednávky. Začněte už dnes vydělávat s affiliate kampaní od MagnetkyZFotek.cz.