Affiliate kampaň - samolepky na auto od Autolepky.cz

 Úvod / Kampaně / Samolepky na auto od Autolepky.cz
Kampaň Autolepky

Vlastníte webové stránky nebo máte hodně přátel na Facebooku a chcete si vydělat peníze? Staňte se partnerem významného prodejce samolepek na auto se zaměřením na tuning samolepky, nálepky dítě v autě a speciální 3D plastické samolepky.

Jako přímý výrobce samolepek na auto nabízíme bohatou nabídku rozmanitých samolepek na auto z kvalitní PVC fólie za velmi zajímavé ceny. Mezi nejzajímavější samolepky na auto patří plameny, šachovnice, pruhy, siluety, originální karikatury, květiny, zvířata nebo originální nápisy. V nabídce e-shopu najdete i jedinečné nálepky na středy hliníkových kol, které mohou být doplněny o speciální 3D povrch. Všechny samolepky na auto jsou vyráběny v široké paletě barev včetně speciálních PVC fólií (karbon, hliník chrom a další unikátní metalické materiály). Více informací najdete v obchodě Autolepky.cz

Prodávejte s námi samolepky na auto od Autolepky.cz a získejte 15% provizi z ceny každé objednávky v partnerském (affiliate) programu Affinito. Životnost cookie 30 dní s možností výplaty provize již od 300 Kč.

Kampaň samolepky na auto

V rámci affiliate kampaně se samolepkami na auto od Autolepky.cz můžete využít k propagaci vlastní webové stránky, osobní blogy, tématická diskuzní fóra, ale i další online platformy jako sociální sítě apod. K propagaci affiliate kampaně máte k dispozici nejen celou řadu povedených grafických bannerů v řadě oblíbených rozměrů, ale i klasické textové odkazy. V uživatelském rozhraní affiliate kampaně získáte HTML kód, který jednoduše vložíte do Vašich stránek. Po dosažení minimální provize (300 Kč) můžete snadno požádat o vyplacení výplaty na Váš bankovní účet. SEM / PPC je povoleno s výjimkou klíčových slov cílených na název e-shopu.

Proč si vybrat za partnera e-shop Autolepky.cz?

 • přední e-shop s více než desetiletou zkušeností s výrobou a prodejem samolepek na auto
 • opravdu bohatá, ale i stále se rozrůstající nabídka zajímavých a rozmanitých dekorů
 • široký výběr barev a odstínů včetně speciálních fólií (metalické barvy, imitace karbonu...)
 • kromě individuálního rozměru nabízíme zrcadlové varianty pro lepení zevnitř automobilu
 • při výrobě vždy používáme kvalitní materiály s dlouhou životností vhodné do exteriéru
 • rychlá výroba, ale i expedice samolepek na auto včetně možnosti poštovného zdarma
 • minimální objem nedoručených zásilek nebo vráceného zboží do 14 dnů po obdržení objednávky
 • výborný konverzní poměr (velká míra návštěvníků nakoupí naše produkty i opakovaně)
 • získáte 15 % z ceny zboží bez dopravy a DPH za přivedeného zákazníka, který v e-shopu nakoupí
 • dlouhá životnost cookie v podobě 30 dní pro získání provize za Vámi přivedeného návštěvníka
 • rychlé vyplácení provizí, při vyúčtování si můžete nechat vyplatit částku již od 300 Kč

Ještě nejste našim členem! Neváhejte a připojte se do partnerské sítě Affinito. Přidejte snadno připravené grafické bannery nebo textové odkazy na Vaše webové stránky či Facebookové profily a přiveďte k nám návštěvníky. Pokud u nás následně nakoupí samolepky na auto, pak jednoduše získáte 15% provizi z ceny každé objednávky. Neváhejte a začněte vydělávat s affiliate kampaní - samolepky na auto od Autolepky.cz už dnes!