Samolepky na auto od Autolepky.cz - affiliate kampaň

 Úvod / Kampaně / Samolepky na auto od Autolepky.cz - affiliate kampaň
Kampaň Autolepky

Vlastníte webové stránky či osobní blog? Řídíte diskuzní fórum nebo máte hodně přátel na Facebooku? Spravujete skupiny fanoušků na sociálních sítích? Staňte se partnerem významného prodejce samolepek na auto se zaměřením na tuning samolepky, nálepky dítě v autě a speciální 3D plastické samolepky.

Jako přímý výrobce samolepek na auto nabízíme bohatou nabídku rozmanitých samolepek na auto z kvalitní PVC fólie za velmi zajímavé ceny. Mezi nejzajímavější samolepky na auto patří plameny, šachovnice, pruhy, siluety, originální karikatury, květiny, zvířata nebo originální nápisy. V nabídce e-shopu najdete i jedinečné nálepky na středy hliníkových kol, které mohou být doplněny o speciální 3D povrch. Všechny samolepky na auto jsou vyráběny v široké paletě barev včetně speciálních PVC fólií (karbon, hliník chrom a další unikátní metalické materiály). Více informací najdete v obchodě Autolepky.cz

Prodávejte s námi samolepky na auto od Autolepky.cz a získejte 15% provizi z ceny každé objednávky v partnerském (affiliate) programu Affinito. Životnost cookie 30 dní s možností výplaty provize již od 300 Kč.

Kampaň samolepky na auto

V rámci affiliate kampaně se samolepkami na auto od Autolepky.cz můžete využít k propagaci vlastní webové stránky, osobní blogy, tématická diskuzní fóra, ale i další online platformy jako sociální sítě apod. K propagaci affiliate kampaně máte k dispozici nejen celou řadu povedených grafických bannerů v řadě oblíbených rozměrů, ale i klasické textové odkazy. V uživatelském rozhraní affiliate kampaně získáte HTML kód, který jednoduše vložíte do Vašich stránek. Po dosažení minimální provize (300 Kč) můžete snadno požádat o vyplacení výplaty na Váš bankovní účet. SEM / PPC je povoleno s výjimkou klíčových slov cílených na název e-shopu.

Proč si vybrat za partnera e-shop Autolepky.cz?

 • přední e-shop s více než desetiletou zkušeností s výrobou a prodejem samolepek na auto
 • opravdu bohatá, ale i stále se rozrůstající nabídka zajímavých a rozmanitých dekorů
 • široký výběr barev a odstínů včetně speciálních fólií (metalické barvy, imitace karbonu...)
 • kromě individuálního rozměru nabízíme zrcadlové varianty pro lepení zevnitř automobilu
 • při výrobě vždy používáme kvalitní materiály s dlouhou životností vhodné do exteriéru
 • rychlá výroba i expedice samolepek na auto včetně možnosti poštovného zdarma
 • minimální objem nedoručených zásilek nebo vráceného zboží do 14 dnů po obdržení objednávky
 • výborný konverzní poměr (velká míra návštěvníků nakoupí naše produkty i opakovaně)
 • získáte 15 % z ceny zboží bez dopravy a DPH za přivedeného zákazníka, který v e-shopu nakoupí
 • dlouhá životnost cookie v podobě 30 dní pro získání provize za Vámi přivedeného návštěvníka
 • rychlé vyplácení provizí, při vyúčtování si můžete nechat vyplatit částku již od 300 Kč

Ještě nejste naším partnerem?! Připojte se do partnerské sítě Affinito. Přidejte snadno připravené grafické bannery nebo textové odkazy na Vaše webové stránky či Facebookové profily a přiveďte k nám návštěvníky. Pokud u nás následně nakoupí samolepky na auto, pak jednoduše získáte 15% provizi z ceny každé objednávky. Začněte už dnes vydělávat s affiliate kampaní od Autolepky.cz.