Samolepky na zeď od Dekolepky.cz - affiliate kampaň

 Úvod / Kampaně / Samolepky na zeď od Dekolepky.cz - affiliate kampaň
Kampaň Dekolepky

Vlastníte webové stránky či osobní blog? Řídíte diskuzní fórum nebo máte hodně přátel na Facebooku? Spravujete skupiny fanoušků na sociálních sítích? Staňte se partnerem významného prodejce samolepek na zeď určených k polepování interiéru (dětský pokoj, obývací pokoj, kuchyně, jídelna, ložnice, pracovna, kancelář, koupelna a mnohá další místa Vašeho bytu).

Jako přímý výrobce samolepek na zeď nabízíme širokou nabídku rozmanitých samolepek na zeď z kvalitní a tenké PVC fólie, se kterými oživíte stěny i nábytek v celém domě. K vyhledávaným samolepkám na zeď se řadí zejména dětské motivy, zvířata, stromy a květiny, originální siluety, texty, citáty, dekorativní i abstraktní motivy nebo dekorativní pruhy. Všechny samolepky na zeď jsou vyráběny v široké paletě barev a rozmanitých velikostí z kvalitní PVC fólie s dlouholetou životností, která díky tloušťce pouhých 80 mikronů dokonalé přilne na každou stěnu. Více informací najdete v obchodě Dekolepky.cz

Prodávejte s námi samolepky na zeď od Dekolepky.cz a získejte 10% provizi z ceny každé objednávky v partnerském (affiliate) programu Affinito. Životnost cookie 30 dní s možností výplaty již od 300 Kč.

Kampaň samolepky na zeď

V rámci affiliate kampaně se samolepkami na zeď od Dekolepky.cz můžete využít k propagaci osobní blogy, vlastní webové stránky, tématická diskuzní fóra, ale i další online platformy jako sociální sítě apod. K propagaci affiliate kampaně máte k dispozici nejen klasické textové odkazy, ale také celou řadu povedených grafických bannerů v řadě zajímavých rozměrů. V uživatelském rozhraní affiliate kampaně obdržíte HTML kód, který snadno vložíte do Vašich stránek. Po dosažení minimální provize (300 Kč) můžete jednoduše požádat o vyplacení výplaty na Váš bankovní účet. SEM / PPC je povoleno s výjimkou klíčových slov cílených na název e-shopu.

Proč si vybrat za partnera e-shop Dekolepky.cz?

  • ověřený elektronický obchod s dlouholetou praxí s výrobou a prodejem samolepek na zeď
  • opravdu široká a stále se rozrůstající nabídka zajímavých a originálních motivů
  • bohatý výběr mnoha rozmanitých barev a odstínů s volbou individuálního rozměru
  • při výrobě běžně používáme kvalitní materiály s dlouhou životností vhodné do interiéru
  • kvalitní výroba a rychlá expedice samolepek na zeď s možností poštovného zdarma
  • minimální objem nedoručených zásilek nebo vráceného zboží do 14 dnů po obdržení objednávky
  • výborný konverzní poměr (velká míra návštěvníků kupuje naše produkty i opakovaně)
  • získáte 10 % z ceny zboží bez dopravy a DPH za přivedeného zákazníka, který v e-shopu nakoupí
  • dlouhá životnost cookie v podobě 30 dní pro získání provize za Vámi přivedeného návštěvníka
  • rychlé vyplácení provizí, při vyúčtování si můžete nechat vyplatit částku již od 300 Kč

Ještě nejste naším partnerem?! Připojte se do partnerské sítě Affinito. Přidejte snadno připravené grafické bannery nebo textové odkazy na Vaše webové stránky či Facebookové profily a přiveďte k nám návštěvníky. Pokud u nás následně nakoupí samolepky na zeď, pak jednoduše získáte 10% provizi z ceny každé objednávky. Začněte už dnes vydělávat s affiliate kampaní od Dekolepky.cz.