Affiliate kampaň - samolepky na zeď od Dekolepky.cz

 Úvod / Kampaně / Samolepky na zeď od Dekolepky.cz
Kampaň Dekolepky

Vlastníte webové stránky nebo máte hodně přátel na Facebooku a chcete si vydělat peníze? Staňte se partnerem významného prodejce samolepek na zeď určených k polepování interiéru (dětský pokoj, obývací pokoj, kuchyně, jídelna, ložnice, pracovna, kancelář, koupelna a mnohá další místa Vašeho bytu).

Jako přímý výrobce samolepek na zeď nabízíme širokou nabídku rozmanitých samolepek na zeď z kvalitní a tenké PVC fólie, se kterými oživíte stěny i nábytek v celém domě. K vyhledávaným samolepkám na zeď se řadí zejména dětské motivy, zvířata, stromy a květiny, originální siluety, texty, citáty, dekorativní i abstraktní motivy nebo dekorativní pruhy. Všechny samolepky na zeď jsou vyráběny v široké paletě barev a rozmanitých velikostí z kvalitní PVC fólie s dlouholetou životností, která díky tloušťce pouhých 80 mikronů dokonalé přilne na každou stěnu. Více informací najdete v obchodě Dekolepky.cz

Prodávejte s námi samolepky na zeď od Dekolepky.cz a získejte 10% provizi z ceny každé objednávky v partnerském (affiliate) programu Affinito. Životnost cookie 30 dní s možností výplaty již od 300 Kč.

Kampaň samolepky na zeď

V rámci affiliate kampaně se samolepkami na zeď od Dekolepky.cz můžete využít k propagaci osobní blogy, vlastní webové stránky, tématická diskuzní fóra, ale i další online platformy jako sociální sítě apod. K propagaci affiliate kampaně máte k dispozici nejen klasické textové odkazy, ale také celou řadu povedených grafických bannerů v řadě zajímavých rozměrů. V uživatelském rozhraní affiliate kampaně obdržíte HTML kód, který snadno vložíte do Vašich stránek. Po dosažení minimální provize (300 Kč) můžete jednoduše požádat o vyplacení výplaty na Váš bankovní účet. SEM / PPC je povoleno s výjimkou klíčových slov cílených na název e-shopu.

Proč si vybrat za partnera e-shop Dekolepky.cz?

  • ověřený elektronický obchod s dlouholetou praxí s výrobou a prodejem samolepek na zeď
  • opravdu široká a stále se rozrůstající nabídka zajímavých a originálních motivů
  • bohatý výběr mnoha rozmanitých barev a odstínů s volbou individuálního rozměru
  • při výrobě běžně používáme kvalitní materiály s dlouhou životností vhodné do interiéru
  • kvalitní výroba a rychlá expedice samolepek na zeď s možností poštovného zdarma
  • minimální objem nedoručených zásilek nebo vráceného zboží do 14 dnů po obdržení objednávky
  • výborný konverzní poměr (velká míra návštěvníků kupuje naše produkty i opakovaně)
  • získáte 10 % z ceny zboží bez dopravy a DPH za přivedeného zákazníka, který v e-shopu nakoupí
  • dlouhá životnost cookie v podobě 30 dní pro získání provize za Vámi přivedeného návštěvníka
  • rychlé vyplácení provizí, při vyúčtování si můžete nechat vyplatit částku již od 300 Kč

Ještě nejste našim členem! Neváhejte a připojte se do partnerské sítě Affinito. Přidejte snadno připravené grafické bannery nebo textové odkazy na Vaše webové stránky či Facebookové profily a přiveďte k nám návštěvníky. Pokud u nás následně nakoupí samolepky na zeď, pak jednoduše získáte 10% provizi z ceny každé objednávky. Neváhejte a začněte vydělávat s affiliate kampaní - samolepky na zeď od Dekolepky.cz už dnes!